Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Aktualności

30. rocznica powołania do życia Grupy Wyszehradzkiej - konferencja prasowa

DSC0532

Z okazji 30. rocznicy powołania do życia Grupy Wyszehradzkiej w Instytucie Zachodnim w odbyła się konferencja prasowa sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Pana Ministra Szymona Szynkowskiego vel Sęka.

Instytut Zachodni przygotował specjalną publikację w języku niemieckim związaną tematycznie z jubileuszem. Jest to okolicznościowy numer czasopisma polsko-niemieckiego „WeltTrends. Das außenpolitische Journal” z siedzibą w Poczdamie, zatytułowany „V4 glo­bal. Au­ßen­be­zie­hun­gen der Vi­segrád-Staa­ten“ (WeltTrends 170 | De­zem­ber 2020). Został on poświęcony zagadnieniu rosnącej aktywności międzynarodowej Grupy Wyszehradzkiej.

Wszystkich  zainteresowanych publikacją zapraszamy do lektury! Pierwszych pięć zgłaszających się osób otrzyma ją bezpłatnie. Prosimy o skontaktowanie się z p. Marcinem Zielonackim (adres: zielonacki@iz.poznan.pl)


Instytut Zachodni w Poznaniu

ul. Mostowa 27 A
61-854 Poznań
NIP: 783-17-38-640